Nieudany rewanż
Nie udał się hokeistkom Białych Jastrzębi rewanż za sromotną porażkę w pierwszym w tym sezonie pojedynku z Polonią Bytom 0:9. W sobotę (19 listopada) mistrzynie Polski przyjechały na lodowisko Jastor i znów wygrały. Tym razem broniące tytułu bytomianki wygrały różnicą dwóch goli. Mecz był bardzo zacięty. Po pierwszej bezbramkowej tercji zawodniczki obu drużyn zaczęły trafiać do bramki. W pewnym momencie gospodynie po strzałach Aleksandry Pocheć i Pauliny Kulas prowadziły nawet 2:1, ale odpowiedź zespołu z Bytomia była natychmiastowa. Jeszcze w tej tercji polonistki zdobyły trzy gole i praktycznie rozstrzygnęły losy meczu. Z pewnością duży wpływ na postawę drużyny Białych Jastrzębi miał brak w tym spotkaniu jej liderki. Magdalena Szynal nie mogła jednak wystąpić z powodu kontuzji.

UKH BIAŁE JASTRZĘBIE – POLONIA BYTOM 3:5 (0:0, 2:4, 1:1)
Kulas 2, Pocheć – Poźniewska 2, Czaplik 2, Suchanek.
Białe Jastrzębie: Kosińska – Gumowska, Mierzwińska, Kulas, Czarnecka, Pocheć – Kierc, Rapcia, Jabłońska, Dreinert, Wróbel – Tyc, Porębska.