Brązowe Jastrzębie

W rewanżowym meczu o trzecie miejsce w kraju ponownie pokonały Naprzód Janów. Tym razem 5:2.
Mecz był w zasadzie formalnością. Już w pierwszym spotkaniu losy medali zostały praktycznie przesądzone. Jastrzębianki wygrały przed tygodniem 6:1 i tylko kataklizm mógł pozbawić je medali. Nic takiego się nie stało. Już w pierwszej tercji gospodynie zdobyły dwa gole. Najpierw bramkarkę Naprzodu pokonała Aleksandra Pocheć, a następnie na 2:0 podwyższyła Paulina Kulas. W drugiej tercji Izabela Malinowska zdobyła kontaktowego gola dla drużyny z Janowa. Jednak jeszcze przed przerwą dwubramkowe prowadzenie przywróciła Białym Jastrzębiom Marta Bigos. Ta sama zawodniczka krótko po wznowieniu gry w trzeciej tercji podwyższyła na 4:1. Naprzód stać było jeszcze na zmniejszenie rozmiarów porażki, kiedy to Agatę Kosińską pokonała Oliwia Tomczok, ale ostatnie słowo należało do gospodyń. Ewelina Czarnecka ustaliła wynik meczu na 5:2.

BIAŁE JASTRZĘBIE – NAPRZÓD JANÓW 5:2 (2:0, 1:1, 2:1)
Bigos 2, Pocheć, Kulas, Czarnecka – Malinowska, Tomczok.
Białe Jastrzębie: Kosińska – Gumowska, Mierzwińska, Bigos, Czarnecka, Wróbel, Kierc, Rabcia, Kulas, Jabłońska, Pocheć, Tyc, Mianowska, Szynal.