Medale bokserów

Z największym dorobkiem punktowym z Katowic wrócili młodzi pięściarze RMKS Rybnik. Zdobyli oni siedem medali. W rywalizacji juniorów aż trzech rybniczan stanęło na najwyższym stopniu podium. Patryk Cichocki był najlepszy w kategorii wagowej do 48 kg. Kamil Łukaszczyk zwyciężył w rywalizacji bokserów wagi do 51 kg, a Wojciech Podgórny nie miał sobie równych w wadze do 54 kg. Srebrny medal w wadze do 54 kg wywalczył Marek Szarubka. Po brąz sięgnął Adam Konieczny walczący w kategorii wagowej do 75 kg.Dwóch zawodników RMKS wywalczyło medale w walkach kadetów. Tytuł mistrza Śląska zdobył Mateusz Depczyński (52 kg). Srebro przypadło Mateuszowi Mazikowi (46 kg).Z dwoma medalami wrócili juniorzy Imeksu Jastrzębie. Tytuł mistrzowski wywalczył Mateusz Mokrogulski (waga 57 kg), a srebrny krążek otrzymał Paweł Kozielski (60 kg). Trzy medale zdobyli wychowankowie Concordii Knurów. Leszek Tokarz (46 kg) i Marcin Adaszyński (54 kg) zdobyli tytuły mistrzowskie w kategorii kadetów. W tej samej konkurencji srebra wywalczyli Grzegorz Mądrowski (54 kg) i Łukasz Gawrysiak (63 kg).