Paweł Piotr Reszka / WCK
Paweł Piotr Reszka / WCK

Jeśli rządowe obostrzenia nie pokrzyżują planów, już 4 listopada o godzinie 19.00, w Wodzisławskim Centrum Kultury wystąpi Paweł Piotr Reszka.

Finalista nagrody Nike 2020 na co dzień współpracuje z redakcją "Dużego Formatu". Jest autorem wielu reportaży oraz publikacji, w tym książki „Płuczki. Poszukiwacze żydowskiego złota”, która odbiła się szerokim echem. Autor jest ponadto laureatem Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego.

- Tym razem proponujemy spotkanie autorskie z tegorocznym finalistą Nagrody Literackiej Nike, które z pewnością będzie rarytasem dla miłośników reportażu. Razem z Biblioteką Śląską dajemy możliwość kontaktu z jednym z najbardziej cenionych i utalentowanych polskich reporterów. Spotkanie odbędzie się z udziałem widowni i na żywo w internecie, co pozwoli na udział w nim szerokiej publiczności - mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Obowiązują jednak bezpłatne wejściówki, jakie odebrać można w kasie WCK, która czynna jest na godzinę przed każdym wydarzeniem/seansem, zaś specjalnie dla seniorów - w każdy czwartek, między godziną 10:00 a 12:00. 

Komentarze

Dodaj komentarz