KPP Jastrzębie.
KPP Jastrzębie.

Około godziny 17.00 na ulicy Sybiraków, 58-letni kierujący samochodem osobowym chrysler, nie dostosował prędkości do panujących warunków atmosferycznych i potrącił 51-letnią kobietę oraz 53-letniego mężczyznę.

Jastrzębianie z powodu odniesionych obrażeń zostali przewiezieni do szpitala, gdzie pozostali z uwagi na dalszą hospitalizację. W trakcie czynności ustalono, że kierujący był trzeźwy. Mundurowi z drogówki zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają śledczy z jastrzębskiej komendy.

Policja przypomina także, że każdy pieszy, który porusza się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Za brak elementu odblaskowego grozi mandat. Co prawda przepisy ruchu drogowego nie nakładają obowiązku używania kamizelek i elementów odblaskowych w obszarze zabudowanym, jednakże w dużym stopniu poprawiają one widoczność.

Komentarze

  • Petrus Wypadek 02 grudnia 2020 21:44Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890

Dodaj komentarz