www.wodzislaw-slaski.pl Grzegorz Połomski jest absolwentem Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej w Gliwicach
www.wodzislaw-slaski.pl Grzegorz Połomski jest absolwentem Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej w Gliwicach

- Funkcję dyrektora Zarządu Dróg Miejskich powierzyłem sprawdzonemu i kompetentnemu wieloletniemu pracownikowi, wcześniej naszego Urzędu Miasta, a od kilku lat ZDM-u - podkreśla prezydent miasta Mieczysław Kieca.

Grzegorz Połomski od dwóch lat był kierownikiem w dziale administracji dróg w ZDM. Zajmował między innymi przebudową dróg, opiniowaniem projektów stałej i czasowej organizacji ruchu czy strefą płatnego parkowania. 

W latach 2006-2018 pracował w urzędzie miasta jako inspektor referatu zarządu dróg miejskich i transportu, czuwał nad realizacją inwestycji drogowych w Wodzisławiu Śląskim. Pierwsze lata kariery przepracował w sektorze prywatnym.

Nowy dyrektor jest absolwentem Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej w Gliwicach, o specjalnościach inżynieria miejska oraz inżynieria procesów budowlanych. W 2013 roku uzyskał tytuł inżyniera europejskiego (EUR ING) European Federation of National Engineering Associations (federacja krajowych stowarzyszeń reprezentujących wszystkie dziedziny techniki w Europie). 

Ma uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej i drogowej oraz do projektowania.

 

Komentarze

Dodaj komentarz