Muzykajaka.pl
Muzykajaka.pl

Teledysk powstał do utworu "Nie ma rady". Oglądając go, możemy zobaczyć zielone zakątki Żor i przekonać się, że miasto posiada bezpośrednie połączenie ciekami wodnymi z Bałtykiem. 

- Pomysł na piosenkę i teledysk zrodził się z pasji do kajakarstwa, podróży oraz położenia geograficznego miasta Żory, które to miasto jako jedyne w Polsce posiada, bezpośrednie połączenie  naturalnymi ciekami wodnymi  ze  Szczecinem i Gdańskiem, czyli  z Bałtykiem! Nasz teledysk ma zachęcać do aktywnego wypoczynku w Żorach, gdzie można realizować swoje sportowe czy rekreacyjne pasje – mówi Piotr Krówka z zespołu MuzyKajaka.

Z Żor to tylko kilkanaście dni kajakiem nad Bałtyk.

- Trasa Żory PKP - Szczecin rzekami  Rudą i Odrą to tylko 726 km co oznacza 18 dni płynięcia kajakiem. Natomiast trasa Żory-Baranowice – Gdańsk rzekami  Pszczynką i Wisłą to tylko 24 dni płynięcia kajakiem i około 963 km – dodaje Piotr Krówka. 

Zespół MuzyKajaka powstał w 2011 roku. Prezentuje przede wszystkim własne utwory, nawiązujące do tematyki wodniackiej. Piosenki utrzymane są w klimacie folkowo-rockowym. Zespół aktywnie koncertuje w całej Polsce, uczestniczył także w wielu międzynarodowych imprezach związanych z wodą.

Teledysk do utworu "Nie ma rady" powstał dzięki wsparciu finansowemu Miasta Żory.

Komentarze

Dodaj komentarz