Materiały prasowe.
Materiały prasowe.

Dziś i jutro (19 i 20 lutego) za każde wydane 150 zł na zakupy w Focus Park Rybnik, po okazaniu maksymalnie dwóch paragonów można odebrać nagrodę w postaci vouchera o wartości 50 zł do wykorzystania na kolejne zakupy.

Vouchery będą możliwe do zrealizowania 19, 20 i 22 lutego br. w następujących godzinach otwarcia Centrum:

  • 19.02.2021 w godzinach 12:00 – 21:00,
  • 20.02.2021 w godzinach 9:00- 21:00,
  • 22.02.2021 w godzinach 9:00- 21:00.

Voucher musi zostać zrealizowany w jednym punkcie handlowym i należy go wydać w całości, ewentualnie dopłacić resztę z własnych środków.  Jedna osoba może uzyskać maksymalnie 2 vouchery w ramach całej Akcji.

Kupując, pomagasz!

Każdy uczestnik po odebraniu nagrody będzie mógł wesprzeć akcję charytatywną zorganizowaną przez centrum handlowe Focus Park, głosując na jedną z trzech wytypowanych wcześniej Organizacji. Regulamin akcji charytatywnej w całości zamieszczony jest na stronie wwww.focuspark.pl. Głosowanie będzie miało dynamiczną formę: każdy uczestnik będzie wrzucał dwie piłeczki do specjalnego boxu, który stanie tuż przy stoisku promocyjnym. Kolor piłeczki ma ogromne znaczenie, gdyż jest przypisany do danej organizacji.

Dzięki akcji można wesprzeć następujące fundacje:

  • Fundacja mALI Wspaniali (www.maliwspaniali.org.pl) – Fundacja działająca na rzecz Oddziału Pediatrycznego w Rybniku, dba o to, aby mali, dzielni wojownicy, mieli możliwość hospitalizacji w jak najlepszych warunkach – leczenia przez uśmiechnięty personel, w kolorowych salach z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu,
  • Fundacja Pet Petrol Rybnik (www.petpatrol.pl) – Fundacja Pet Patrol Rybnik to grupa osób, których połączyła wspólna pasja: ratowanie zwierząt skrzywdzonych przez człowieka, bezdomnych, chorych. Potrzebujące zwierzęta, które trafiają pod skrzydła Fundacji, są otaczane opieką, leczone, a kiedy są już gotowe do adopcji, wolontariusze szukają dla nich nowych domów,
  • Fundacja Puls-Med Blisko Ciebie (www.pulsmed.rybnik.pl) powstała z inicjatywy lekarzy i pielęgniarek pracujących w medycznym hospicjum domowym. Jednym z głównych celów tejże organizacji jest promocja opieki paliatywnej i hospicyjnej.

Akcja oddawania głosów trwać będzie także podczas kolejnych Akcji pro-sprzedażowych organizowanych na terenie CH Focus Park w okresie od lutego do maja 2021. Po zakończeniu ostatniej Akcji, oddane przez ich uczestników głosy zostaną policzone i zostaną przekazane kwoty darowizn wg zajętego przez daną Organizację miejsca - to odpowiednio 3000 zł, 2000 zł i 1000 zł.

Szczegóły na www.focuspark.pl.

Komentarze

Dodaj komentarz