Robert Lewandowski.
Robert Lewandowski.

- Nie damy się dłużej mamić obietnicami "odmrażania gospodarki" Wasze pozytywne wiadomości, telefony oraz dzielnie walczące lokale dodały nam odwagi i sił do działania. Usiądźmy razem do stołu aby ponownie poczuć smak WOLNOŚCI Chcemy znów widzieć Wasze uśmiechnięte twarze i tworzyć wspomnienia na długie lata - informował kilka dni temu lokal na facebook'u.

Ministerstwo przyjęło pierwszych gości po godzinie 18:00. W lokalu pojawiło się wiele osób, spragnionych odrobiny normalności. Nie trzeba było jednak długo czekać, by w lokalu pojawiła się policja. 

Interwencja mundurowych przebiegła jednak bardzo spokojnie. Policjanci poinformowali właścicielkę lokalu o istniejących obostrzeniach i wskazali, żeby przestrzegać norm sanitarnych. Niewykluczone, że policja lub sanepid, znów zawita do lokalu.

Co ciekawego znajdziemy w ministerstwie? Oprócz dobrze zaopatrzonego baru, odwiedzający będą mieli do dyspozycji bilard, piłkarzyki czy planszówki. Jest także pegasus, playstation oraz co najważniejsze, po prostu swobodna możliwość spotkania się ze znajomymi.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie w regionie otworzyło się kilka lokali - m.in. Żółty Młynek oraz Restauracja Batumi z Rybnika. Otwarta była także dyskoteka Face 2 Face. Z kolei w Żorach, gości przyjmowała Gryfna Lama.   

Przeczytaj także: Kolejna restauracja powiedziała "NIE" dla lockdownu.

Galeria

Image alt Image alt Image alt Image alt

Komentarze

Dodaj komentarz