Dominik Gajda / Archiwum.
Dominik Gajda / Archiwum.

Drużyny spotkają się co najmniej czterokrotnie. Walka o finał trwa bowiem do czterech zwycięstw. Pierwsze dwa spotkania rozegrane zostaną dziś i jutro na jastrzębskim Jastorze. Następnie, hokeiści przeniosą się do Katowic, gdzie spotkają się w poniedziałek i wtorek. Jeśli do tego momentu nie poznamy finalisty, zmagania ponownie powrócą na Jastor.

- Faworyta derbowej rywalizacji nie sposób wskazać. O losach awansu zadecydują zapewne niuanse taktyczne, dyspozycja dnia oraz indywidualne popisy wyróżniających się zawodników obu drużyn. Z uwagi na wyższą lokatę po fazie zasadniczej lepszą pozycję startową ma JKH GKS Jastrzębie, jednak biorąc pod uwagę wydarzenia z ćwierćfinału pomiędzy GKS Katowice a Re-Plast Unią Oświęcim, gdzie podopieczni Andrieja Parfionowa rozpoczynali od domowej klęski 0:8 (!), najwyraźniej nie musi być to decydujący argument - informuje JKH GKS Jastrzębie.

Na szczęście wśród jastrzębian dopisuje dobre samopoczucie. Do dyspozycji wrócili także obrońcy Maris Jass i Jakub Gimiński. Sztab JKH dysponuje więc pełną kadrą.

Początek dzisiejszego spotkania o godzinie 18.00. Relacja live: https://jkh.pl//relacja-live.

info: JKH.

Komentarze

Dodaj komentarz