Materiały prasowe
Materiały prasowe

Miasto Racibórz i Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają do skorzystania z oferty rodzinnego wypoczynku w Pleśnej nad Bałtykiem. Sezon startuje już za tydzień, 2 czerwca! W tym roku dla wszystkich zainteresowanych dostępne są dwie oferty pobytu: przedsezonowa – z możliwością wynajmu domków kontenerowych oraz namiotów (typ: beczka) na doby oraz sezonowa - w której można przyjechać na tygodniowe turnusy z wyżywieniem. Przez cały sezon będzie też można przyjechać i rozbić się z własnym namiotem!
 
Od 2 czerwca do 26 czerwca pobyt na doby (bez wyżywienia):
domek kontenerowy (4 osoby): 100 zł, namiot (4 osoby): 60 zł, miejsce na polu namiotowym: 15 zł/osoba


Od 26 czerwca do 28 sierpnia pobyt na tygodniowych turnusach (od soboty do soboty) z wyżywieniem. Uwaga! Podczas tygodniowych turnusów z wyżywieniem istnieje możliwość skorzystania z Bonu Turystycznego 500+. Domek kontenerowy (4 osoby): 910 zł, namiot (4 osoby): 560 zł, miejsce na polu namiotowym: 140 zł.

Posiłki (obiadokolacja) w cenie: 25 zł/osoba, dzieci od 3 do 12 lat: 15 zł/osoba, dzieci do 3 roku życia wyżywienie gratis.

Ponadto przez cały sezon dostępne są miejsca na polu namiotowym (własny namiot) w cenie 20 zł osoba (doba). W cenie wypoczynku organizator zapewnia: możliwość korzystania z rowerów, świetlicy, leżaków i sprzętu sportowego. Parking dla samochodów (1 kontener/namiot = 1 auto)
miejsce na grilla/ognisko.

Uczestnicy zapewniają we własnym zakresie: transport, pościel, naczynia, sztućce i środki czystości.


Zapisy prowadzi i informacji udziela: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu na stronie: osir-raciborz.pl oraz pod numerem telefonu 32 415 37 17

Pleśna to nadmorska miejscowość, do której z uwagi na wyjątkowy klimat i największy atut, jakim jest dzika i ustronna plaża od 50 lat na letni wypoczynek wyjeżdżały setki młodych raciborzan. W 2020 roku z uwagi na sytuację pandemiczną miasto w miejsce obozów zaoferowało wypoczynek dla rodzin. Z oferty wczasów rodzinnych w wakacje minionego roku skorzystało 240 osób. 
 

Komentarze

Dodaj komentarz