WCK Zapisy na zajęcia przyjmowane są telefonicznie w dziale projektów i animacji kulturalnej 
WCK Zapisy na zajęcia przyjmowane są telefonicznie w dziale projektów i animacji kulturalnej 

Dla dzieci w wieku od sześciu do dwunastu lat placówka przygotowała warsztaty z pogranicza plastyki i teatru. Uczestnicy poznają technikę japońskiego teatru obrazkowego Kamishibai, będą wykonywać ilustracje do stworzonych przez siebie historii, powstaną również balonowe lalki, a także pacynki na rękę z kolorowych skarpetek. 

Miłośnicy zabaw i animacji na świeżym powietrzu z pewnością znajdą coś dla siebie podczas imprezy „Kolory lata", która odbędzie się na wodzisławskim rynku. Nie lada gratkę dla młodych amatorów projekcji filmowych przygotowało Kino Pegaz. Wśród dopołudniowych i popołudniowych seansów znajdą się takie tytuły, jak: „Raya i Ostatni Smok", „Ella Bella Bingo" czy „Wyrolowani". 

Niedzielne, sierpniowe wieczory umilą nam koncerty na wodzisławskim rynku, podczas których zaprezentują się artyści z regionu, grający w formacjach reprezentujących różne style muzyczne.

Zapisy na zajęcia przyjmowane są telefonicznie w dziale projektów i animacji kulturalnej (32 455 48 55) oraz e-mailowo: piak@wck.wodzislaw.pl. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest zapoznanie się z regulaminem, wypełnienie i podpisanie oświadczenia (do pobrania na stronie www.wck.wodzislaw-slaski.pl), a także dokonanie opłaty. Mając na względzie bezpieczeństwo uczestników zajęć, związane z epidemią Covid-19, WCK przypomina o przestrzeganiu zasad, które opisane są szczegółowo w regulaminie. 

WCK Wodzisław Śląski

 

Komentarze

Dodaj komentarz