post image
Materiały prasowe.

Nowy sklep o powierzchni ok. 1000 m2 otworzy się dla klientów już w czwartek o 8 rano. Sieć zapowiada, że tego dnia każdy kupujący otrzyma bezpłatnie do zakupów wytrzymałą torbę wielokrotnego użytku. Na klientów czekać będą także promocje przygotowane z okazji otwarcia. Sięgające ponad 50 proc. przeceny obejmują zarówno produkty spożywcze, jak i sprzęty AGD czy wyposażenie domu.

Promocje z okazji otwarcia sklepu

Wśród produktów spożywczych na uwagę klientów może zasługiwać spory wybór warzyw i owoców, których Netto ma w stałej ofercie ponad 150 gatunków. W ramach promocyjnej oferty otwarciowej dostępne będą m.in. banany (za jedyne 2,49 PLN za 1 kg), brzoskwinie (3,99 PLN za 1 kg), czy pomidory (2,99 PLN za 1 kg). Mowa także o szerokim wyborze świeżych mięs – zwłaszcza tych marki własnej Netto „Prosto z zagrody” (m.in. mięso mielone wieprzowe z szynki – 4,99 PLN za 500 g i polędwiczka wieprzowa – 14,99 PLN za 1 kg).

Pojawią się także głośniki Bluetooth czy powerbanki w cenie 25 złotych, a także walizki na kółkach w cenach od 30 złotych.

Kliknij i sprawdź całą ofertę.

Będą kupony

- Każdy, kto w terminie 29-31 lipca zrobi zakupy za minimum 100 PLN, otrzyma wraz z paragonem specjalny kupon obniżający rachunek o 20 PLN podczas kolejnych zakupów w tym konkretnym sklepie. Kupon obniżający wartość rachunku będzie można wykorzystać w dniach 5-7 sierpnia, robiąc zakupy o wartości minimum 100 PLN. W tym terminie przy zakupach za minimum 100 PLN kupujący także otrzymają kupony o wartości 20 PLN, z których będzie można skorzystać w dniach 12-14 sierpnia, gdy zakupy wyniosą co najmniej 100 PLN. Szczegółowe zasady akcji dostępne są w sklepach i na netto.pl - podkreśla Biuro Prasowe Netto.

Zabawa przy ul. Budowlanych 110 będzie kontynuowana w sobotę, 31 lipca. Tego dnia kupujący będą mogli zagrać w koło fortuny, a najmłodsi wezmą udział w konkursach i atrakcjach.

Czym jest Netto 3.0?

Sklep funkcjonować będzie we flagowym formacie Netto, jakim jest koncept 3.0. W jego ramach sieć oferuje produkty bezglutenowe, bezlaktozowe, bezcukrowe, a także produkty z certyfikatem BIO. To także strefa TO GO, w której klienci znajdą gamę gotowych dań.

- Cechą charakterystyczną każdego Netto jest bogaty asortyment produktów (w tym wiele produktów marek własnych Netto) w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo szereg promocji przygotowywanych na każdy tydzień pozwala mnożyć oszczędności podczas codziennych zakupów. Wystrój sklepów Netto 3.0 inspirowany jest stylem skandynawskim, który charakteryzuje się funkcjonalnością, minimalizmem i nawiązaniem do natury. Stąd szerokie alejki, wyjątkowe oświetlenie czy drewniane elementy wystroju zapewniające kupującym przyjazną atmosferę robienia zakupów - dodaje biuro prasowe.

Sklep w Rybniku przy ul. Budowlanych 110 jest trzecim sklepem Netto w mieście i będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 6-22. Pozostałe placówki Netto w Rybniku zlokalizowane są przy ul. Sławików 4a oraz przy ul. Kupieckiej 25. 

Komentarze

Dodaj komentarz