Materiały prasowe.
Materiały prasowe.

Bardzo mocno zależy mi na rozwoju naszego pięknego miasta. Na jego rozbudowie, upiększaniu, budowaniu lepszej przyszłości. Ale nie mniej, podkreślę - nie mniej, zależy mi na Waszym spokoju i komforcie oraz jakości życia w mieście. Dlatego też widząc, jak wiele negatywnych emocji przynosi nam temat rozwoju osiedla Batory, po wielu rozmowach, szerokim oglądzie sytuacji, podjąłem decyzję o zaproszeniu Was wszystkich do rozmowy na temat rozwoju miasta w obszarze budownictwa mieszkaniowego. Wierzę, że znów razem znajdziemy najlepszą dla nas i naszej wspólnoty ścieżkę - podkreśla  prezydent Mieczysław Kieca.

Do udziału w debacie zostali zaproszeni eksperci oraz przedstawiciele rynku mieszkaniowego w Wodzisławiu Śląskim, m.in. urbanista, architekt przestrzeni miejskiej, prezesi spółdzielni mieszkaniowych oraz deweloperzy.

Debata rozpocznie się o godz. 17:30. Liczba miejsc ze względów sanitarnych jest ograniczona, chęć udziału należy zgłosić telefonicznie pod numer 32 45 90 478. Na facebookowej stronie miasta pojawi się transmisja spotkania z mieszkańcami.

 

Komentarze

Dodaj komentarz