Materiał partnera / Źródło: unsplash.com
Materiał partnera / Źródło: unsplash.com

Decydując się na halę magazynową i wynajęcie w niej boxa, można skorzystać z rozwiązań o różnorodnym metrażu. Sprawia to, że coś dla siebie znajdą zarówno osoby poszukujące niewielkiego pomieszczenia na nieużywane rzeczy, jak i ludzie, którzy chcą schować coś większego, np. motocykl. Do wynajęcia powierzchnia magazynowa doskonale nada się w sytuacji kryzysowej, np. gdy dojdzie do zalania czy pożaru mieszkania. To tanie, atrakcyjne rozwiązanie, z którego skorzystać można na wiele sposobów w każdej chwili.

Magazyny do wynajęcia. Dlaczego warto?

Jeśli interesują Cię magazyny do wynajęcia, wejdź na stronę rozarent.pl i przekonaj się, jak atrakcyjne jest to rozwiązanie. Self storage podbiło serca Amerykanów, a następnie pojawiło się w Europie, gdzie coraz więcej osób docenia jego prostotę.

Magazynowe boxy dadzą Ci przestrzeń do przechowywania rzeczy, pojazdów, składowania różnego rodzaju materiałów i trzymania w jednym miejscu wszystkiego, na co tylko będziesz miał ochotę. Oferta Róża Rent gwarantuje Boxy w wyjątkowo wygodnym punkcie miasta, dzięki czemu dostęp do swojej własności będziesz miał o każdej porze dnia i nocy. 

Hala magazynowa to bezpieczne i dobre rozwiązanie

Hala magazynowo garażowa może być wykorzystywana na wiele różnych sposobów. Masz możliwość wjechania do niej samochodem, a do Twojej dyspozycji są boxy o sześciu różnych rozmiarach, od 2,5 m2, aż do 35 m2.

Co więcej, nie jest to typowa hala serwisowa czy hala produkcyjno-przemysłowa - obiekt Róża Rent powstał z myślą o wynajmie niewielkich obiektów magazynowych klientom firmowym i indywidualnym. Z tego powodu jest tam wygodny dostęp do prądu, duży parking oraz idealna temperatura i wilgotność przez cały rok. Wszystko po to, by w boxach dało się przetrzymywać rzeczy bez najmniejszego problemu tak długo, jak będzie to potrzebne.

Do wynajęcia magazyn - pomoc w kryzysowej sytuacji

Magazyny do wynajęcia są atrakcyjne cenowo, dzięki czemu sprawdzają się w sytuacjach kryzysowych. Przechować w nich można np. rzeczy, które uda się ocalić z zalanego lub spalonego mieszkania. Stają się one wtedy bezpiecznym składzikiem, z którego wszystko można zabrać po uporaniu się z największymi problemami oraz po znalezieniu nowego lokalu.  Boxy są suche i zapewnią bezpieczne schronienie wszystkim meblom, ubraniom i rzeczom. Więcej na ten temat przeczytać można tutaj.

Box do wynajęcia. Powierzchnie magazynowe idealne zamiast garażu

Porządnie zbudowana hala magazynowa czy hala produkcyjna może mieć ogromną przewagę nad tradycyjnymi garażami. Przede wszystkim takie miejsca dysponują kontrolą temperatury, co jest stosunkowo rzadkie w przypadku zwykłych miejsc parkingowych. Mając do wynajmu halę magazynową, jej właściciele starają się zapewnić swoim klientom najlepsze warunki przetrzymywania w niej rzeczy, dzięki czemu liczyć w nich można na odpowiednie warunki, brak wilgoci oraz różnego rodzaju zabezpieczenia.

Hala murowana nieogrzewana czy wygodny, ciepły boks magazynowy?

Jak zapewne wiesz, przechowanie motocykla lub roweru poza sezonem nie należy do łatwych zadań. Pojazdy te powinny stać w suchym, zamkniętym pomieszczeniu. Pomocna tu będzie odpowiednia temperatura, brak wilgoci no i oczywiście ochrona przed złodziejami.

Standardowe miejsca postojowe w garażach podziemnych tego wszystkiego nie zapewniają. Często nikt specjalnie o nie się nie troszczy, a ochrona nie podchodzi do swoich zadań poważnie lub jej w ogóle nie ma. W przypadku profesjonalnego wynajmu, hala pełna boxów oferuje najlepsze warunki, w których Twój pojazd będzie mógł bezpiecznie przeczekać całą zimę.

Wygodnie ustawione bramy wjazdowe

Szukasz wygodnego magazynu do wynajęcia? Murowana hala, która jest do tego typu usług stworzona, gwarantuje wygodnie ustawione bramy wjazdowe, wyjazdowe oraz duży parking dostępny dla swoich klientów. Dzięki temu dostaniesz się do swojego boksu bez żadnego problemu i przywieziesz lub wywieziesz z niego wszystkie rzeczy. 

Self storage to także pełna samoobsługa, nie musisz się więc martwić, że ktoś będzie przeglądał Twoje rzeczy. Wszystkie magazyny do wynajęcia są zamykane, a nad pozostawionymi w nich rzeczami czuwa ochrona obiektu. 

Wolnostojący budynek dostępny całą dobę

Hala Róża Rent znajduje się w dogodnej lokalizacji i szybko oraz bez problemu dostaniesz się do niej nawet z centrum Katowic. Co więcej, hala doświetlona jest w odpowiedni sposób, możesz więc zajrzeć do swojego boxu o dowolnej porze dnia i nocy. 

Każdy klient podlega specjalistycznemu systemowi kontroli dostępu, umożliwiającemu korzystanie z usług 24 godziny na dobę jedynie osobom do tego upoważnionym. Nad wszystkim dodatkowo czuwa stróż, wspierany przez nowoczesny system gwarantujący bezpieczeństwo pożarowe. 

Komentarze

Dodaj komentarz