Materiały prasowe.
Materiały prasowe.

Wychodząc na przeciw, mamy dla naszych Czytelników konkurs, w którym do wygrania jest stylowy damski zegarek i srebrana biżuteria od naszych zaprzyjaźnionych salonów jubilerskich Artis (Rybnik ul. Rynkowa 1 i Sobieskiego 5)

Spraw swojej Mamie przyjemność, złóż jej życzenia i wygraj dla niej nagrodę.
Zachęcamy również do odwiedznia Salonów Jubilerskich Artis - znajdziecie tam duży wybór biżuterii, obrączek i zegarków!

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie, które znajduje się pod tym linkiem: Weź udział w konkursie.

Komentarze

  • enowiny.pl 23 maja 2022 10:04Pani Ewo- potwierdzamy, że Pani życzenia i dane trafiły do skrzynki konkursowej. Dziękujemy za dobre życzenia i trzymamy kciuki za powodzenie w konkursie!
  • Ewa 23 maja 2022 08:41Dziękuję za informację. Pomyliłam okienka i od razu się poprawiłam. Więc mam nadzieje, że trafiły na skrzynkę, wraz z wszystkimi wymaganymi danymi. Proszę zatem o usunięcie komentarza wyżej, bo ja nie nam już tej możliwości:) Dziękuję i pozdrawiam całą Redakcję, życząc dobrego startu w nowy tydzień! :)
  • enowiny.pl 23 maja 2022 08:30Pani Ewo proszę o przesłanie życzeń przez formularz konkursowy, tak żebyśmy mieli kontakt do Pani.
  • Ewa 23 maja 2022 05:36Dziękuję Ci Mamo za wspomnień tysiące, Za wianki plecione na kwiecistej łące. Za loki, koki, kuce, warkocze, fale, Z Tobą zawsze czułam się wspaniale. Za to, że byłaś nie tylko od Święta, każde z nas Ci to pamięta. Za zapach ciasta, bab, ciastek, chleba, zawsze wiedziałaś czego najbardziej nam potrzeba. Pragnę Ci życzyć więc w życia jesieni, niech los pogodniejsze oblicze ku Tobie zmieni. Żyj w zdrowiu, spokoju, szczęśliwości, Niech nie brakuje na co dzień Ci małych radości. Niech każde dobro będzie Ci zapamiętane, a nam długie lata życia z Tobą będą dane.

Dodaj komentarz