fot. Artur Marcisz / UG Godów
fot. Artur Marcisz / UG Godów

Wernisaż wystawy fotograficznej pt. "Ciężka praca się opłaca" odbył się 27 lutego w Ośrodku Kultury w Godowie. Autorem prezentowanych na wystawie zdjęć jest Arkadiusz Kogut, fotograf klubowy Jastrzębskiego Węgla, mieszkający w Skrzyszowie. Wystawa jest efektem kilkumiesięcznej pracy fotografa z utalentowaną sportowo młodzieżą Gminy Godów.

Na wystawie można zobaczyć 24 sportowców z Gminy Godów, odnoszących sukcesy sportowe w różnych dziedzinach, takich jak piłka nożna, szachy, enduro, judo czy biegi narciarskie. Arkadiusz Kogut chciał pokazać, że ciężka praca i wysiłek w treningach przynoszą efekty, a młodzi ludzie powinni mieć odwagę dążyć do swoich marzeń i celów.

Podczas wernisażu, fotograf przypomniał swoją historię zaczynającą się ponad 15 lat temu, gdy zaczynał swoją przygodę z fotografią sportową. Wtedy na stadionie GKS-u fotografował Roberta Lewandowskiego, który wtedy był jeszcze nastolatkiem, grającym w Zniczu Pruszków. Dziś Lewandowski jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, co pokazuje, że ciężka praca przynosi efekty.

Arkadiusz Kogut od 15 lat zajmuje się fotografią reporterską i sportową, a jego pasją jest fotografowanie emocji i uczuć, jakie towarzyszą sportowcom i kibicom. Jest klubowym fotografem Jastrzębskiego Węgla, a jego praca została doceniona na V Gali Śląskiej Siatkówki, gdzie zdobył nagrodę w kategorii "Najlepsza fotografia meczowa lub film".

Wystawa "Ciężka praca się opłaca" będzie prezentowana w Ośrodku Kultury w Godowie przez kolejne dwa tygodnie, a następnie odwiedzi Szkoły Podstawowe w Gminie Godów. Pokazuje ona, że ciężka praca i determinacja przynoszą efekty, a sport to nie tylko rywalizacja, ale także emocje, pasja i radość.

2

Komentarze

  • Inflaja 01 marca 2023 14:22Ciezka prace zzera inflacja i dlatego g sie oplaca.
  • Marek 01 marca 2023 10:37Arkadiusz to CooL gosciu .Dobrze tez że tytuł powyzej jest podany w cudzysłowiu. Arkadiusz dobrze wie iz jego stawki w pracy sa tak niskie iz cięzka praca napewno sie nie oplaca.

Dodaj komentarz