fot. UM Knurów
fot. UM Knurów

Miasto Knurów zaprasza na IV Knurowski Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 26 marca, organizowany przez Centrum Kultury w Knurowie. To wyjątkowe wydarzenie dla całej rodziny, które umili czas przed zbliżającymi się świętami Wielkanocnymi. Jarmark odbędzie się w parku przy ul. dr. Floriana Ogana, na Estradzie Plenerowej, gdzie w godzinach od 11:00 do 16:00 będzie można skorzystać z kolorowych stoisk z różnorodnymi produktami i usługami.

Czekają na Was liczne atrakcje związane z wiosennymi tradycjami, w tym:

  • Wyroby związane z tradycją Wielkiej Nocy: znajdziecie tu wszystko, co potrzebne, by urozmaicić święta wielkanocne, od pisanki, po stroiki czy serwetki.
  • Stoiska z rękodziełem artystycznym: podziwiajcie i zakupcie prace lokalnych artystów, tworzących piękne i unikatowe przedmioty.
  • Ozdoby świąteczne: przygotujcie swój dom na Wielkanoc z wyjątkowymi dekoracjami, które doda Wam jeszcze więcej świątecznego nastroju.
  • Wypieki świąteczne: poczęstujcie się pysznymi wypiekami przygotowanymi specjalnie na tę okazję, takimi jak mazurki, babki czy serniki.

IV Knurowski Jarmark Wielkanocny to doskonała okazja, aby poczuć atmosferę zbliżających się świąt, zintegrować się z lokalną społecznością oraz zakupić oryginalne produkty na Wielkanoc.

post image
 

Komentarze

Dodaj komentarz