KMP Rybnik
KMP Rybnik

Policjanci o godzinie 22:25 zostali wezwani do incydentu drogowego, który miał miejsce na skrzyżowaniu ulic Robotnicza i Mikołowska. Kierujący radiowozem, 41-latek, podążający ulicą Robotniczą w kierunku Rybnika nie ustąpił pierwszeństwa pojazdowi marki Citroen, który poruszał się zgodnie z przepisami drogowymi. W rezultacie doszło do zderzenia.

Za kierownicą Citroena była 29-letnia mieszkanka Czerwionki-Leszczyn. W wyniku zdarzenia pojazd kobiety doznał uszkodzeń. Na miejscu zdarzenia stwierdzono, że wszyscy uczestnicy byli trzeźwi.

Za naruszenie zasad ruchu drogowego, funkcjonariusz policji został ukarany mandatem karnym w wysokości 1020 złotych oraz otrzymał 10 punktów karnych. Mimo powagi sytuacji, na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

1

Komentarze

  • hm 09 czerwca 2023 11:15nie ciesze sie absloutnie,to tylko wskazuje ze nie ma ludzi nieomylnych co nas nie usprawiedliwia w bledach. Slyslem jednak ze w takiej sytuacji policja kara dwarazy ,raz 1200zl za stworzenie zgrozenia ,drugi raz za kolizje, Dziwne to pojmowanie prawa.

Dodaj komentarz