UM Wodzisław Śląski
UM Wodzisław Śląski

Jakie atrakcje czekają na uczestników?

Rozpoczęcie święta jest planowane na godzinę 16:00. Dla najmłodszych przygotowane zostały animacje z animatorami, tatuaże, kolorowe warkoczyki oraz dmuchana fotobudka do robienia pamiątkowych zdjęć. Niespodzianką wieczoru będzie performance na wodzie. Amatorzy aktywnego spędzania czasu mogą wziąć udział w turnieju siatkówki plażowej lub w piana party. Dla tych, którzy wolą spokojniejszą zabawę, strefa gier XXL z Wodzisławskim Centrum Kultury będzie idealnym miejscem. A dla wszystkich głodnych i spragnionych - strefa gastronomiczna oraz Beach Bar. Wyjątkowym akcentem wieczoru będzie koncert duetu Kalwi&Remi.

Trochę o Ośrodku Rekreacyjnym Balaton

To nie tylko popularne miejsce do kąpieli i wypoczynku, ale również ośrodek sportów wodnych z trasami rowerowymi, ścieżkami do nordic walking oraz możliwością wypożyczenia sprzętu wodnego i łowienia ryb.

Co nowego w Balatonie?

Generalny remont przyniósł wiele zmian - od nowych pomieszczeń obsługi, przez boisko do siatkówki plażowej, parking rowerowy, plac zabaw, pomost, deptak, strefę workout, do wiaty ogniskowej z tarasem widokowym. Modernizacja objęła również nawierzchnię i infrastrukturę techniczną, a plaża zyskała nowy wygląd. Dodatkowym atutem jest nowa droga wewnętrzna z miejscami postojowymi.

Wielkie otwarcie Balatonu w Wodzisławiu Śląskim
Wielkie otwarcie Balatonu w Wodzisławiu Śląskim

Komentarze

Dodaj komentarz