KPP Wodzisław Śląski
KPP Wodzisław Śląski

W dniu 16 sierpnia 2023 roku 16-letnia Anastazja Labisz zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach, oddalając się samowolnie z Ośrodka Wypoczynkowego w Olzie. Do chwili obecnej nie skontaktowała się z rodzeństwem ani innymi bliskimi. Policjanci Wydziału Kryminalnego intensywnie pracują nad sprawą, angażując różne zasoby w celu odnalezienia dziewczyny.

Rysopis zaginionej

Anastazja Labisz ma około 160 cm wzrostu i jest średniej budowy. Charakteryzują ją brązowe, krótkie włosy sięgające do ramion oraz tatuaż na udzie. W dniu zaginięcia miała na sobie czarną koszulkę na ramiączkach bez żadnych napisów, krótkie czarne spodenki i czarne buty sportowe.

Jak pomóc?

Wszystkie osoby, które mogą dostarczyć informacje mogące pomóc w odnalezieniu Anastazji, są proszone o niezwłoczny kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim. Możliwe są także połączenia z najbliższą jednostką policji pod numerem 997 lub numerem alarmowym 112. Numery kontaktowe do Komendy Powiatowej to 47 8555 200 i 47 8555 266.

W tej trudnej sytuacji, każda informacja może okazać się cenna, a czas jest kluczowy. Dlatego też władze zwracają się z apelem do społeczności o wszelką pomoc w odnalezieniu Anastazji Labisz.

2

Komentarze

  • Adj 24 sierpnia 2023 11:45Taki jesteś mądry? Zapomniał wół jak cielęciem był, nikt nie pytał Cię o zdanie na temat dziewczyny. Boże ludzie skąd w Was tyle jadu?
  • Passenger 24 sierpnia 2023 11:3016 lat i fajek w łapie, taka jestem już dorosła. Widać od razu że potrafi sama o siebie zadbać. Pewnie już dawno zarabia więcej od wszystkich pod protekcją za procent, albo gorzej

Dodaj komentarz