Arkadiusz Kogut / GKS Jastrzębie

Piłkarze z Jastrzębia odrobili ligowe zaległości. W czwartek, 26 października zmierzyli się na wyjeździe z rezerwami Zagłębia Lubin.
Mecz lepiej rozpoczęli miejscowi, którzy objęli prowadzenie po trafieniu Kacpra Terleckiego w 24. minucie. Po zmianie storn mecz się wyrównał. W 64. minucie czerwoną kartkę zobaczył Jarosław Jach i goście zaczęli dominować. Nie przekładało to się jednak na sytuacje strzeleckie. Od 89. minuty GKS grał z przewagą dwóch zawodników, po tym jak drugą żółtą kartką napomniany został Tornike Gaprindaszwili.  Ostatecznie w 99. minucie do wyrównania doprowadził Michał Bednarski, który wykorzystał rzut karny.
W niedzielę, 29 października podopieczni Piotra Dziewickiego zagrają na swoim stadionie z Pogonią Siedlce. Początek o godz. 11:30.

Piotr Dziewicki, trener GKS

Nie spodziewaliśmy, że tak duża liczba zawodników z I zespołu Lubina wystąpi w dzisiejszym spotkaniu. To nas nie tylko zaskoczyła, ale piłkarze czuli duży respekt do swoich rywali, trochę niepotrzebnie. Mecz na remis. Szkoda straconej bramki, chcieliśmy wytrzymać do 60. minuty, bo wiedzieliśmy, że będą zmiany i z boiska zejdą zawodnicy z I drużyny Zagłębia. Zespołowi mogę pogratulować, ale tylko II połowy. Pierwsza była w naszym wykonaniu bojaźliwa. Szanuję tę remis, ale żałuję, że nie wykorzystywaliśmy gry w przewadze.

Zagłębie II Lubin – GKS Jastrzębie 1:1 (1:0)
: Kacper Terlecki (24.) – Michał Bednarski (90+9 rzut karny)
GKS: Grzegorz Drazik - Karol Fietz, Sebastian Rogala (46. Kamil Jadach), Yevgeniy Zakharchenko, Konrad Kargul-Grobla, Szymon Matuszek, Farid Ali (46. Szymon Gołuch), Szymon Maszkowski, Joao Guilherme, Szymon Kiebzak, Michał Bednarski.
Zagłębie: Jasmin Burić - Jakub Kolan, Michał Nalepa, Jarosław Jach, Luis Mata, Filip Kocaba (80. Mateusz Kizyma), Tornike Gaprindashvili, Kacper Terlecki, Rafał Adamski (58. Daniel Dudziński), Patryk Kusztal (71. Kacper Leszczyński), Damjan Bohar (58. Paweł Kruszelnicki).