TS ROW
TS ROW

Piłkarki z Rybnika przegrały ostatni mecz ligowy w „ekonomiku” z Akademiczkami z Warszawy. To mocno podrażniło zawodniczki TS ROW, które po ostatnim gwizdku zapowiadały walkę o zwycięstwa w pozostałych spotkaniach. Pierwsza okazja nadarzyła się już w niedzielę, 14 stycznia. O komplet punktów nie było jednak łatwo, ponieważ do Rybnika przyjechał lider futsalowej ekstraligi.
Kibice, którzy wybrali się na to widowisko, byli świadkami ciekawego spotkania. Lepiej w mecz weszły przyjezdne, które od 7. minuty prowadziły 1:0. Do wyrównania doprowadziła Marlena Jaszyk, a na 2:1 dla TS ROW-u trafiła Maja Stopka. Po zmianie stron lider z Górzna cieszył się z bramki Natalii Matuszewskiej. Zwycięskiego gola dla miejscowych zdobyła w 28. Minucie Agata Sobkowicz. Po tej wygranej rybniczanki zbliżyły się do czołówki i cały czas liczą się w walce o medale futsalowej ekstraligi.
W niedzielę, 21 stycznia rybniczanki ponownie zagrają w „ekonomiku”. Tym razem podopieczne Krzysztofa Nosa będą rywalizować z ekipą

TS ROW Rybnik – Nowy Świt – Górzno 3:2 (2:1)
Bramki: Marlena Jaszyk (9.), Maja Stopka (15.), Agata Sobkowicz (28.) – Agata Bała (7.), Natalia Matuszewska (24.)
TS ROW: Andżelika Dąbek, Marlena Jaszyk, Magdalena Łuczak, Agata Sobkowicz, Maja Stopka oraz Wiktoria Aumiiller, Blanka Cyganek, Katarzyna Jasińska, Roksana Kołek, Anita Buchta, Katarzyna Rozmus, Karolina Sok, Oliwia Żółtańska

1. KS Nowy Świt Górzno    10    25    57-18
2. Rekord Bielsko-Biała    10    24    53-9
3. Amplus Słomniczanka Słomniki    10    19    41-20
4. AZS UJ Kraków    10    19    37-21
5. TS ROW Rybnik    10    18    35-25
6. AZS Uniwersytet Warszawski    10    17    33-25
7. AZS UAM Poznań    10    14    23-27