Materiały Trzeciej Drogi
Materiały Trzeciej Drogi

Formacja, która zanotowała kilkunastoprocentowe poparcie w październikowych wyborach i wprowadziła do parlamentu jednego posła (jest nim Łukasz Osmalak) będzie się starać o zdobycie również foteli radnych w powiecie i w poszczególnych gminach. Deklaruje również, że wystawi swojego kandydata w wyścigu po prezydenturę w Wodzisławiu Śląskim. 15 stycznia na konferencji prasowej przedstawiciele tego ugrupowania w osobach: Dariusza Prusa, Izabeli Tomiczek, Marka Hawla, oraz Piotra Sobali przedstawili opinii publicznej informację, jak będzie wyglądać praca Trzeciej Drogi.

- Zbliżają się wybory 7 kwietnia i chcielibyśmy mieć wpływ na sprawowanie władzy w gminach i miastach naszego regionu, a także być w zarządzie powiatu wodzisławskiego. To są nasze bieżące cele - powiedział nam Dariusz Prus.

Były zastępca starosty powiedział nam także, że pomimo faktu, iż to Prawo i Sprawiedliwość osiągnęło najlepszy wynik w wyborach w naszym okręgu wyborczym, to jednak liczy na to, że nowa formacja polityczna ma duże szanse na sprawienie niespodzianki w powiecie. Niezwykle ważny jest również fakt, że w Wodzisławiu pojawi się biuro poselskie Łukasza Osmalaka, który będzie przynajmniej namiastką kontaktu mieszkańców z parlamentem. 

1

Komentarze

  • Otakawakczyoes 23 stycznia 2024 10:21Dlaczego juz nie chodze na wybory --poniewaz w Polsce nie ma i nie bylo DEMOKRACI ." Gęby za LUD krzyczące i sam lud wyciulają"....Demokracja to jest tam gdzie każdy moze każdemu do PITa zajrzeć np. Norwegia... Demokracja to jest tam gdzie rodziny "władzy" mają prawa ochronne ale są pod kontrolą społeczną a nie państwem kolesi wzajemnie siebie zatrudniających na intratnych za intratne pieniądze posadach ....Demokracja to jest tam gdzie ludzie spracowani żyją godnie i mają Emer Stażowe a państwo nie wspomaga finansowo cwaniactwa na hasła rządzących kupujac glosy wyborcze jak nie 500+to na 800+ nawet dla dwu trzylatków. , czy obiboków ktorzy legalną prace zawsze mieli gdzies .Po co pracowac skoro dadzą 13stke bez pracy?, praca w tym kraju to kara! .. Ja gdy zrozumialem, - gdy dotarło do mnie że Polską rządziło do tej pory już tyle ugrupowań i wszystkie one oszukiwały spoleczenstwo , - ja stwierdzam - na jakiekolwiek wybory przestaje chodzić ,nie ma sensu gdyż chodzenie na nie jest tak jak dokarmianie tłustych kotów i Ich rodzin z kast ktore dorywają sie w danej chwili do wladzy. Chodzenie na wybory wobec tak wysokiego zakłamania stało się bezsensem maskującym pseudo- -demokracje oszustwo.

Dodaj komentarz