Materiał partnera / Adobe Stock
Materiał partnera / Adobe Stock

Walentynkowy prezent dla niej zamiast kwiatów – bukiet z LEGO

Najpopularniejszy i uniwersalny walentynkowy prezent dla niej? Oczywiście bukiet kwiatów. Postaw jednak na oryginalność i piękno roślin zatrzymane w czasie dzięki jednemu z zestawów dla dorosłych LEGO Icons Botanical. Możesz znaleźć w nich ulubione gatunki kwiatów twojej wybranki, m.in.: róże, stokrotki, astry czy polne kwiaty. To doskonały prezent walentynkowy, jeśli ona lubi kreatywne zabawy oraz projektowanie. A może będzie pretekstem do wspólnego układania podczas randki…

Walentynkowy prezent dla niego – bezprzewodowe słuchawki i miłosna playlista

Być może pamiętasz jeszcze beztroskie czasy, kiedy najbardziej wyrafinowanym prezentem walentynkowym, na jaki można było sobie pozwolić, była składanka miłosnych piosenek? Tę uroczą tradycję przygotowywania playlisty z balladami połącz z jego zamiłowaniem do nowych technologii i podaruj mu bezprzewodowe słuchawki, np. nauszne JBL lub douszne

Walentynkowy prezent dla niej i dla niego – zmysłowy zapach

Obsesja, euforia, prawda, piękno… Te słowa mogą nie tylko posłużyć opisowi miłości, ale znajdują się w nazwach perfum. Zapach to przecież coś, co potrafi uwieść, zahipnotyzować, przyciągnąć. Sprawdzi się więc jako walentynkowy prezent dla niej i dla niego. W EMPIKu znajdziesz propozycje luksusowych i niszowych marek perfumiarskich. Zdecyduj się np. na damską wodę perfumowaną Giorgio Armani My Way o zapachu słodkich, tajemniczych kwiatów czy wodę toaletową Dolce & Gabbana Fragrance Antology L’lmperatrice, łączącą różowy pieprz z rabarbarem, jaśminem i arbuzem. Dla niego wybierz subtelny zapach Obsession Night for Men od Calvina Kleina lub wyrafinowany Versace Pour Homme.

5 walentynkowych prezentów do znalezieni
5 walentynkowych prezentów do znalezienia / Materiał partnera

Walentynkowy prezent dla pary – gra towarzyska rozmawiaj.My

Idealny prezent walentynkowy dla zabieganej pary z długim stażem, której w chaosie codzienności trudno wygospodarować czas na głębokie rozmowy. Doskonały pomysł na upominek dla zakochanych, którzy dopiero się poznają i chcą wiedzieć o sobie coraz więcej. Gra towarzyska rozmawiaj.My Związki to karty ze specjalnie przygotowanymi pytaniami i zadaniami w sam raz na każdą randkę. Dzięki niej dowiesz się m.in., jak twoja druga połówka wyobraża sobie wasz związek za 10 lat, jakie ubranie jest wg niej najbardziej sexy lub z jakimi trzema określeniami się jej kojarzysz. A jeśli szukasz bardziej zmysłowej wersji rozgrywki, zdecyduj się na grę z tej samej serii – rozmawia.My Intymnie.

Dłonie miłości – sentymentalny prezent walentynkowy

Czasami chcemy, aby pozostać w czułym objęciu ukochanego lub ukochanej na zawsze. Aby przedłużyć miłosny uścisk, podaruj srebrny (próba 925) pierścionek Dłonie Miłości od Pandora Apart. W ten sposób Twoje dłonie będą otaczać ją lub jego już zawsze. Nie musisz też martwić się o dobór rozmiaru, który jest regulowany. Pierścionek może być prezentem walentynkowym zarówno dla niej, jak i dla niego. Można też kupić dwa, łączące parę w symbolicznym uścisku.

W EMPIKu znajdziesz też inną biżuterię, którą podarujesz z okazji święta zakochanych. Sprawdź katalog prezentów walentynkowych na stronie empik.com/walentynki i wybieraj też spośród książek, gier, sprzętu elektronicznego, zestawów kosmetyków i oryginalnych propozycji, którymi uczcisz dzień zakochanych.

Komentarze

Dodaj komentarz