Archiwum / Hanna Kustra Ogólnopolski Strajk Kobiet
Archiwum / Hanna Kustra Ogólnopolski Strajk Kobiet

Przed nami święta wielkanocne, a tuż po nich, siódmego kwietnia, odbędą się wybory samorządowe w naszym kraju. W social mediach czy też na ulicach naszego miasta kampania wyborcza rusza pełną parą.

Warto zainteresować się, kto w naszym mieście startuje, co ma do zaoferowania, kogo reprezentuje i jakim jest człowiekiem. Wybory samorządowe nie cieszą się może tak wielkim zainteresowaniem jak do parlamentu, a powinny. Nasze miasta to nasze haimaty, małe ojczyzny, w których żyjemy, pracujemy, uczymy się, spędzamy większość naszego czasu.

Najwięcej narzekają osoby, które nie biorą czynnego udziału w wyborach, więc jak - wybierzesz się? Głosujmy na człowieka, nie na numerek, jest to bardzo ważne, przy kim stawiamy krzyżyk na karcie do głosowania, podejmujmy rozważne decyzje. Danej osobie powierzymy nasze zaufanie i możliwość reprezentowania naszych interesów.

Od października w naszych sercach zagościła nadzieja na lepszą Polskę, zmiany i porządki rozpoczęliśmy od samej góry. Za oknami wreszcie słonecznie i czuć powiew wiosny. Może to znak, że będzie dobrze i nie będzie chaosu w sercu naszego miasta.

Liczę na to, że w naszych domach podczas okresu świątecznego nie dojdzie do podziałów przy wielkanocnym stole. Spędzimy ten czas w radości i spokoju z rodziną i bliskimi.

Za niedługo, ósmego marca, dzień kobiet. W związku z tym chciałabym złożyć już teraz najserdeczniejsze życzenia, abyście każdego dnia czuły się wspaniale i docenione. Niech wasze marzenia, te małe i duże, się spełnią. Dzień kobiet powinien trwać cały rok, nie tylko 8 marca.

Doszły do mnie słuchy, że siódmego i ósmego marca zadzieje się też w naszej sprawie w stolicy. Warto obserwować, bo mają być głosowane projekty dotykające spraw kobiet. Wiem również, że ma odbyć się w tym celu demonstracja, aby nie zawetował ustawy o tabletce "Dzień Po". Więc dziewczyny trzymajmy kciuki!

1

Komentarze

  • hmm 05 marca 2024 22:02Moim zdaniem Wy wszyscy nie macie nic do zaoferowania ,jedynym powodem to chęć zarobku na dietach .Kasa tak sie to nazywa. A gdyby tak 100%=społecznie czyli darmo , czyli wolntariat to ilu by sie Tych kandydatów ostało? .Dlatego ja nie ide juz nate wybory. Zastrzegam ze przez 20lat pelnilem nie dochode nn profit a narazajace sie na złość możnych fukcje społeczne , gratis i wiem ze i za to nikt nie podziekuje , choćbyś komuś wywalczył 10000zl to Ciebie jeszcze opier ze 5zl nie dostan bo mu sie tez nalezalo i nawet za te 10000zl piwa nie postawi w podzięce za trud..

Dodaj komentarz