Mało obiecujące wyniki

Na półmetku znajdują się przygotowania zespołu do rundy wiosennej. Podopieczni trenera Waldemara Fornalika rozegrali dotąd pięć spotkań kontrolnych, z których wygrali tylko pierwszy z najniżej notowanym przeciwnikiem, A-klasową Wisłą Ustronianką. W kolejnych ulegli drugoligowym Podbeskidziu Bielsko Biała 0:1 i Piastowi Gliwice 1:2; Zagłębiu Lubin 0:3 i w minioną sobotę FC Vitkovice 1:2. To ostatnie spotkanie odbyło się w Ostrawie. Bramkę dla Odry strzelił Dariusz Dudek, a trener Fornalik dokonał w przerwie ośmiu zmian. Przez 90 minut grali Dymkowski, Dudek i Muszalik. Skład Odry w tym spotkaniu: Gorczyca - Szymiczek, Dymkowski, Dudek, Bujok - Woś, Muszalik, Malinowski, Kowalski, Joukl - Korzym.W drugiej połowie: Stachowiak, Kokoszka, Szary, Caniboł, Szymiczek, Albingier, Świerzyński.W rozegranym dzień wcześniej sparingu z Zagłębiem w Odrze wystąpili: Stachowiak - Szymiczek, Cichy, Dymkowski, Szary – Albingier, Malinowski, Dudek, Korzym – Woś, CzerkasW drugiej połowie: Gorczyca, Caniboł, Paulewicz, Augustyniak, Bujok, Kokoszka, Kowalski, Muszalik, Świerzyński, Karcz.We wtorek wodzisławscy piłkarze wyjechali na obóz do tureckiej Alanyi, gdzie rozegrają cztery sparingi z zespołami z Chin, Turcji, Bułgarii i Korei.W meczach kontrolnych Odry nie występował Wojciech Grzyb, który chce grać w drugoligowym Ruchu Chorzów. Nie przedłużył kontraktu i nie brał udziału w przygotowaniach do rundy wiosennej. To już piąty z podstawowych graczy drużyny Waldemara Fornalika, który zmienił klub. Do Wisły Kraków odszedł Mariusz Pawełek, do Korony Kielce Mariusz Zganiacz i Marcin Drzymont, a do Górnika Łęczna Łukasz Masłowski. (g)25.1 KS Wisła - Odra 0:328.1 Podbeskidz.-Odra1:01.2 Piast - Odra 2:13.2 Z.Lubin - Odra 3:04.2 FC Vítkovice-Odra 2:1