Powalcza w przyszlym sezoen

Przewaga beniaminka I ligi wzrosła jeszcze bardziej w ostatniej odsłonie, ale w sześć minut po jej rozpoczęciu czwartego gola strzelili kryniczanie. Przyjezdni odpowiedzieli po minucie, kiedy akcję Dymitra Gromowa zakończył celnym strzałem Tomasz Malasiński. Wydawało się, że kwestia kolejnych bramek dla JKH jest tylko kwestią czasu. Zanosiło się na to tym bardziej, gdy na trzy minuty przed końcem grali w przewadze, wycofując dodatkowo bramkarza. Niestety, tak jak w meczu u siebie, szczęcie było w tej sytuacji przy kryniczanach. Zdobyli piątego gola i w finale zagrają z Naprzodem Janów, który 3:1 wygrał rywalizację z Polonią Bytom. (g)KTH Krynica – JKH Czarne Jastrzębie 5:2 (2:0, 1:1, 2:1) Piksa 5., Szöke 18., Koszarek 21., Piksa 46., Koszarek 58. – Wróbel 31., Malasiński 47.KTH: M. Batkiewicz – D. Kruczek, Smreczyński, Ł. Batkiewicz, Koszarek, M. Dubel – Čop, Bogdań, Zasadny, Szöke, Zabawa – Zieliński, Tyczyński, Nikiel, Piksa, Brocławik – Iskrzycki, Horowski, P. Kruczek.Jastrzębie: Kosowski – Lerch, Gromow, Malasiński, Zujew, Bernacki – Szynal, Makarow, Polak, Materna, Kiełbasa – Obstarczyk, Ossak, Wróbel, Maćkowiak, Bernaś – Pastryk.