Czwarta wygrana po dogrywce

W sobotę szybko, bo już w piątej minucie, Jastrzębie objęły prowadzenie po strzale Tomasza Kulasa; dwie minuty później powiększyły je po trafieniu Tomasza Pastryka. Kolejne dwa gole padły w odstępie dwóch minut. Tuż przed końcem pierwszej kwarty na 3:0 podwyższył Zbigniew Wróbel, a kilkadziesiąt sekund po wznowieniu gry w drugiej kwarcie na 4:0 Rafał Bernacki. W tym momencie było w zasadzie po meczu, choć przyjezdni próbowali jeszcze odwrócić jego losy.W niedzielę gola dającego zwycięstwo gospodarzom zdobył uderzeniem z dystansu w okienko Tobiasz Bigos.W nadchodzący weekend podopieczni trenera Edwarda Miłuszewa zagrają w Katowcach z tamtejszym HC, a w kolejny będą podejmować na Jastorze UKS Podhale Nowy Targ. (g)JKH Czarne Jastrzębie – SMS I PZHL Sosnowiec 5:1 (3:0, 1:1, 1:0) Bernacki 2, Kulas, Wróbel, Pastryk – Cieślicki.JKH - SMS I PZHL Sosnowiec 7:6 (2:2, 2:2, 2:2, 1:0) Rajski 2, Wróbel 2, Bernacki, Bolbotowski, Bigos – Pawlak 2, Garbarczyk, Połącarz, Gruszka, Ziętara.