Udane wypady szermierzy

Pierwsza drużyna występująca w składzie: Mateusz Dudkiewicz, Marek Blanik, Dawid Skatuła i Kamil Milej, w stawce 20 zespołów zdobyła złoty medal i tytuł mistrzowski na 2002 rok. Bardzo dobrze zaprezentowała się również druga drużyna. Daniel Skatuła, Sebastian Kral, Marcin Mężyk i Tomasz Czaplak zajęłi 4. miejsce na tej imprezie. W turnieju indywidualnym 5. miejsce wywalczył Mateusz Dudkiewicz, a 13. - Marek Blanik. Trenerami zawodników są Bolesław Mika i Krzysztof Urbański, którym pomaga w szkoleniu Andrzej Mnich - były zawodnik sekcji szermierczej Górnika.Na planszach Wrocławia z bardzo dobrej strony w mistrzostwach Polski juniorek pokazały się radlińskie szpadzistki. Drużyna występująca w składzie: Katrzyna Kaletka, Marzena Faber, Wioleta Błońska i Agnieszka Macionczyk zajęła 6. miejsce w rywalizacji ze starszymi zawodniczkami.. W turnieju indywidualnym świetnie zaprezentowała się Katarzyna Kaletka, zajmując piątą lokatę w Polsce. Agnieszka Macionczyk była 9., a Wioleta Błońska - 16.