Zbierają na Broadway


Akcję zainicjowała wrocławianka Natalia Helim. – Śledziłam „You can dance” i kibicowałam właśnie Julce. To ona miała największe poparcie wśród młodzieży. Kiedy odpadła, pomyślałam, że warto pomóc jej w spełnieniu marzeń. Skontaktowałam się z nią i jej mamą, powiedziałam o pomyśle na zbiórkę. Wyraziły zgodę – mówi Natalia.
Potem wrocławianka szukała stowarzyszenia, które zechciałoby firmować zbiórkę. Natalia uzyskała zgodę stowarzyszenia Motywacja Sukcesu. Pieniądze już wpływają. – Szacuję, że potrzeba ok. 25 tys. zł. Trzymiesięczny kurs kosztuje ok. 7 tys. zł, do tego dochodzą koszty lotu, zakwaterowania – wylicza wrocławianka.
Natalia Helim szuka też sponsorów. Organizuje również Julce występ w jednym z wrocławskich centrów handlowych. Nasza tancerka da popis pod koniec sierpnia. W czasie jej show również będą zbierane pieniądze.
Julka jest zaskoczona i szczęśliwa. – Jestem naprawdę w szoku, że ktoś chce mi pomóc w ten sposób! Jeśli tylko uda się zebrać pieniądze, zostawiam wszystko, pakuję się i wyjeżdżam. Zadzieram kiecę i lecę – śmieje się Julka.


Jeśli chcesz pomóc, skontaktuj się ze stowarzyszeniem Motywacja sukcesu (Wrocław, ul. Orzechowa 30/17, nr tel. 071 788 86 64) albo z Natalią Helim, organizatorką akcji (nr tel. 0669 046 822).

Baner reklamowy

Komentarze

Dodaj komentarz