Wyrwigrosze w komplecie. Oni to potrafią rozśmieszać! Zdjęcie: materiały prasowe
Wyrwigrosze w komplecie. Oni to potrafią rozśmieszać! Zdjęcie: materiały prasowe

Niedługo startuje Ryjek, więc powoli można zacząć wpadać w dobry humor. Najbliższa okazja już w piątek, 9 października, w Teatrze Ziemi Rybnickiej – o godzinie 18 rozpocznie się tam program Kabaretu pod Wyrwigroszem. Kto nie zaśmiewał się z Beaty Rybarskiej parodiującej Dodę? Kto nie odpalił kabaretowej wersji czeskiego hitu „Jožin z bažin” zatytułowanej „Donald marzy” na portalu You Tube? Autorem tych wygłupów jest oczywiście Kabaret pod Wyrwigroszem, doskonale znany również publiczności w naszym regionie. Artyści (tak, tak, czwórka z nich skończyła krakowską Państwową Wyższą Szkołę Teatralną) występowali u nas m.in. na dniach miast, ale bywali też w salach koncertowych i domach kultury. Obecnie kabaret tworzą: Beata Rybarska, Łukasz Rybarski, Maurycy Polaski, Andrzej Kozłowski i Tomasz Olbratowski. Ten ostatni to dziennikarz radiowy, satyryk i felietonista, odpowiedzialny w kabarecie m.in. za teksty. W piątek zobaczymy najlepsze skecze kabaretu. Zdecydowanie warto się wybrać! Bilety na występ w rybnickim teatrze kosztują 50 zł (parter i pierwszy rząd na balkonie) oraz 40 zł (pozostałe miejsca).Walka o Ryjek
Uwaga, już jutro (8 października) rusza sprzedaż biletów na Rybnicką Jesień Kabaretową! Wejściówki na Ryjek można na razie kupić w Klubie Energetyka przy ulicy Podmiejskiej w Rybniku. Od 12 października można je będzie dostać na portalu biletynakabarety.pl.
Bilety na czwartek kosztują 40 zł, na piątek 60 zł, na sobotę 70 zł. Najdroższe są wejściówki na niedzielną galę – 100 zł i 80 zł (balkon). Trzeba się pospieszyć, bo bilety na Ryjka rozchodzą się co roku błyskawicznie!

Baner reklamowy

Komentarze

Dodaj komentarz