Druga wygrana
W minionym tygodniu juniorzy RKM wygrali w Krośnie drugi, eliminacyjny turniej juniorskich drużynowych mistrzostw Polski i po dwóch konfrontacjach są zdecydowanym liderem swojej grupy eliminacyjnej.
Tercet Mateusz Domański oraz Rafał i Kamil Flegerowie uzbierał 24 pkt. Drugie miejsce z dorobkiem 15 pkt zajęła młodzieżowa drużyna Marmy Hadykówki Rzeszów. Cztery kolejne zespoły wystąpiły jedynie w dwuosobowych składach, ale trzy z nich zostały sklasyfikowana dzięki zaświadczeniom lekarskim o chorobach i urazach brakujących zawodników, które przedstawili kierownicy ekip (nowy punkt regulaminu). Kolejny turniej drużynowy juniorów odbędzie się 14 lipca na torze w Rybniku. Inny junior RKM-u Sławomir Pyszny starował w Pile w zaległym ćwierćfinale indywidualnych mistrzostw Polski. Niestety po trzech startach miał na swoim koncie tylko jeden punkt i wycofał się z turnieju.