20031007
20031007

Wprawdzie przez większą część meczu wydawało się, że pogodzone już z degradacją do I ligi żorzanki przegrają z Ruchem, jednak w końcówce gospodynie pokusiły się o próbę sprawienia swoim sympatykom miłej niespodzianki. Na początku drugiej części meczu zespół z Chorzowa prowadził już 13:9. Mimo to w ciągu pięciu minut Karolina Semeniuk zdobyła pięć goli dla Pogoni i wyciągnęła swój zespół na prowadzenie 17:14. Do końca meczu pozostawało jeszcze 10 minut i wydawało się, że nic nie jest w stanie odebrać gospodyniom zwycięstwa. Stało się jednak inaczej. Drużyna Ruchu, której również grozi spadek, zdobyła się na skuteczny finisz.Pogoń Żory - Ruch Chorzów 18:19 (9:10)Pogoń: Henne - Pogłód 1, Moćko 1, Semeniuk 10, Jacek 1, Gołąb 2, Janczak 1, Przygodzka, Grudka 2, Leśniak, Wojciechowska.