Talenty na ringu
Adam Pawłowski, zawodnik Klubu Bokserskiego Jastrzębie oraz Kamil Pierchała z RMKS Rrybnik wygrali międzynarodowy turniej „O Czarne Diamenty”. Pawłowski triumfował w kategorii wagowej do 69 kg. Pierchała okazał się najlepszy w wadze do 56 kg. W zawodach, które odbyły się w Myszkowie, wystartowało 55 młodych zawodników reprezentujących 25 klubów w tym z Niemiec, Ukrainy, Czech i Kosowa. Pierchała w finałowym pojedynku pokonał Daniela Bociańskiego z Golden Team Nowy Sącz, a Pawłowski wygrał z Damianem Kaszubą z Ringu Sanok. Na drugim miejscu w kategorii do 91 kg zawody ukończył Tomasz Czarkowski z Concordii Knurów. Z brązowymi medalami tego prestiżowego turnieju wrócili także Błażej Lutka (RMKS), który był trzeci w kategorii do 75 kg i pięściarz Concordii Knurów Michael Smokowski (waga do 64 kg).