W ostatniej minucie

Mecz rozpoczął się udanie dla gospodyń. Już po sześciu minutach gry prowadziły one 4:1. Jednak zespół z Koszalina szybko zdołał odrobić straty. Do 27 minuty utrzymywał się rezultat remisowy. W końcówce pierwszej części meczu zawodniczki z Pogoni zdobyły dwa golenie tracąc ani jednego, dzięki czemu schodziły na przerwę z minimalną przewagą.Na 10 minut przed końcem spotkania znów był remis (19:19). Na boisku było bardzo nerwowo. Emocje udzieliły się zawodniczkom obu drużyn. Potęgowały je częste pomyłki sędziów, którzy krzywdzili na przemian to jedną, to drugą drużynę. W ostatniej minucie zwycięskiego gola zdobyła Izabela Rózga.Pogoń 1922 Żory – AZS Politechnika Koszalin 25:24 (13:11)Pogoń: Skwirowska, Henne, Pogłód 1 – Rózga 3, Gawłowicz 2, Moćko, Pałgan 6, Echolc 4, Szyszkiewicz 4, Wasak 4, Przygodzka, Grudka 1.