Pierwszy set

Jednak dysponująca większym potencjałem zawodniczym drużyna gości po dokonaniu zmian zaczęła grać coraz skuteczniej i już przebieg drugiego seta pokazał, że to raczej ona wywiezie z Boguszowic punkty.Radlinianie próbowali odwrócić losy pojedynku jeszcze w czwartym secie, w którym prowadzili nawet 18:15, ale drużyna Mariana Kardasa bardzo szybko zniwelowała stratę i wygrała końcówkę tej partii 10:2.Górnik nie zdobył punktu, ale jego postawa w pierwszym i czwartym secie sobotniego pojedynku pozwala spodziewać się nawet kompletu w konfrontacji z AZS-em Nysa. Mecz odbędzie się 20.11 w Rybniku Boguszowicach. W najbliższej kolejce radlinianie grają w Kędzierzynie z Mostostalem, gdzie na pewno powalczą o kolejne zwycięskie sety.Górnik Radlin – KP Sosnowiec 1:3 (25:15, 19:25, 23:25, 20:25)Górnik: Lip, Lisiecki, Domonik, Grygiel, Pęcherz, Szabelski, Dohnal (libero) – Sobczyński, Barteczko, Fijoł.