post image
Krzysztof Gadowski, poseł Koalicji Obywatelskiej / Materiały prasowe

Był pan drugi na liście KO i uzyskał drugi wynik wyborczy z koalicji w okręgu rybnickim. Jak pan to ocenia?

Dziękuję wszystkim, którzy byli ze mną w kampanii wyborczej. Dziękuję tym, którzy zagłosowali na Koalicję Obywatelską. To jest nasz wspólny sukces. Mój wynik świadczy o każdej osobie, która zaangażowała się w naszą kampanię, powiedziała dobre słowo o mnie sąsiadowi, koledze. Przez ostatnie lata ciężko pracowałem na ten rezultat.

Czym nowa kadencja będzie się różniła od tych poprzednich?

Jeszcze bardziej będę kontaktował się z ludźmi. Będę bliżej nich. Postaram się na bieżąco rozwiązywać problemy mieszkańców naszego regionu, Śląska. Będę posłem na każde zawołanie.

Jak pan to chce robić?

Moje biuro będzie otwarte dla każdego, jak do tej pory. Mam pomysł na poszerzenie bezpośredniego kontaktu, czego nie chcę dziś zdradzać. Bo najpierw muszę sobie wszystko poukładać. Nie może być tak, że podczas wakacji poseł ma urlop. Myślę, że wejdą do każdego miasta, każdej gminy, sołectwa. Będę starał się bardziej uważnie słuchać tego, co mówią mieszkańcy. Bo to oni powierzyli mi mandat. Chcę go solidnie realizować i rozwiązywać problemy ludzi.

Jakie będą pana priorytet w obecnej kadencji Sejmu?

Stoimy przed wielką szansą tego co się ponoć zaczęło, a tak niemrawie jest prowadzone przez PiS, bo restrukturyzacji górnictwa. Musimy zadbać o to, żeby w naszym regionie wykorzystać środki unijne na ten cel – na przeobrażenie naszego regionu. Bo gdzieś zapadają się drogi, pękają domy. Musimy iść w kierunku energii odnawialnej.

Rozmawiał: Ireneusz Stajer

Komentarze

  • Kuba jeszcze bardziej..."Jeszcze bardziej będę kontaktował się z ludźmi. Będę bliżej nich. Postaram się na bieżąco rozwiązywać problemy mieszkańców nasze" ...a kiedy Ty byleś z Ludźmi?. Czy może masz na myśli "rozwiązywanie Ich problemow" ale poprzez wydłużanie Im wieku emerytalnego i skracanie tym samym dożycia i to jest twój sposób.! Wybrali Ciebie ci co albo już od dawna mają emerytury --zazwyczaj górnicze , albo na nie faktycznie nic nie płacili pieniędzy do ZUSu lub też podobnie niewiele w zyciu fizycznie pracowali. Im to wszystko wisi! -boją się aby tylko nie zabrakło Im na Tych emeryturach z budżetu kasy.! -dlatego pragną żyć kosztem innych,obecnie pracujących .. Powiedz Im aby zabrali du..e w krok i szli dopracować do lat pracy Waszego POselskiego wieku emerytalnego 67. Ciekawe czy Oni by Ciebie tak nadal popierali gdyby mieli sami tak dopracowywać.. To egoiści którzy podobnie jak PO liczą tylko na szybki i łatwy sposób życia -często zwyczajnie krzywdą innych zatrudnionych. Nie gratuluje Tobie. Nie tam jest twoje miejsce ,takie jest moje zdanie.
  • Mark "Człowieku" po co ty tam się wepchałeś. Dalej chcesz szkodzić ludziom pracujacym od najmlodszych lat ,pracującym w soboty i swieta bez dni zamiennie wolnych jak to za komuny i postKomuny bywało. Twoje miejsce jest gdzie indziej.
  • Wyborca PosełDo zobaczenia za cztery lata znowu przyjadę na targ do Czerwionki i sobie pogadamy co nie i obiecuje ze coś wam przywiozę .ZENADA widać PO kocha wyborców

Dodaj Komentarz

Twoj adres e-mail nie będzie opublikowany.