post image
Zaproszenie na spotkanie z pisarzem / Materiały prasowe

Demokratyczna Unia Regionalistów Śląskich zaprasza 24 października do Halo Rybnik na kolejne spotkanie z cyklu „Ślōnski Sztwortek”. Początek o godzinie 17. Tym razem będzie okazja porozmawiania z poetą, prozaikiem i blogerem Januszem Muzyczyszynem. Nie tak dawno ukazała się jego powieść „Mój drugi brzeg”, która zbiera bardzo pochlebne opinie.

- Zapraszam do Halo Rybnik wszystkich miłośników poezji i prozy na spotkanie z moją twórczością. Opowiem o inspiracjach i planach na przyszłość. Przeczytam kilka wierszy, również tych jeszcze nie publikowanych i odpowiem na Państwa pytania – mówi śląski pisarz Janusz Muzyczyszyn.

Chętni będą mogli nabyć książki autora z dedykacją.

Komentarze

  • supermek2684 TAK LGBT-SODOMITY A ZYCIE I RODZINA ??!! SLASKOS CZY POLSKOSC ZADAJCIE SOBIE PYTANIE ??!!TAK NIEKTORE GLUPIELOKI POD SZYLDEM SLASKOSC I AUTONOMIA SLASKO -AGENTURA PRONIEMIECKA TAK GLUPIELOKI PANSTWO LUB REPUBLIKO SLASKO TO OSLABIENIE PANSTWA POLSKIEGO RP CIEKAWE ZA CO WALCZYLI POWSYTANCY SLASCY CIEKAWE CZY GLUPIELOKI ODPOWIEDZA RACZEJ NIE WATPIA ALE COS POWIEM ZA BIALA CZERWONA PRZELEWALI A NIE FLAGA SLASKO NIEBIESKO ZÓLTA Z PTOKIEM WIEC BIALA CZERWONA TO PANSTWO POLSKIE NIE SLASKA AUTONOMIA GLUPIELOKI WAM MOWI POLAK POTEM GORNOSLAZOK POZNIE PRYWATNIE HETEROKATOLIK Z REGIONU RYBNICKIEGO Z DZIELNICY MAROKO -NOWINY

Dodaj Komentarz

Twoj adres e-mail nie będzie opublikowany.