post image
Plakat wydarzenia / Materiały prasowe

Zabytkowa Kopalnia Ignacy zaprasza na "Dzień turecki online" w ramach "Festiwalu Kultur".

- Planując kontynuację ubiegłorocznego cyklu, który pokazywał różne kultury świata, nie przypuszczaliśmy, że nasze zamierzenia pokrzyżuje pandemia. Chcieliśmy Wam znowu pokazać coś odmiennego, coś interesującego, mieliśmy zamiar zaprosić Was na wykłady, pogadanki, wystawy czy warsztaty kulinarne. Niestety, nie możecie nas odwiedzać, niczego posmakować czy dotknąć, ale uznaliśmy, że nie damy się pokonać i dlatego proponujemy Wam internetowe uczestnictwo w „Dniu tureckim” - zachęcają organizatorzy.

- Zdajemy sobie sprawę, że ta odsłona „Festiwalu Kultur” nie będzie podobna do tego, w czym wielu z Was uczestniczyło w ubiegłym roku. Nie mniej jednak spróbujemy i przy pomocy Internetu postaramy się Wam przybliżyć Turcję.
Jak zapewne wiecie, od ubiegłego roku wolontariuszem w naszej kopalni jest Furkan Yıldırım i to on dla Was przygotowuje różne rzeczy – oczywiście będąc cały czas na tzw. kwarantannie domowej. Dlatego prosimy o wyrozumiałość, jeśli coś nie będzie takie, jak oczekiwalibyście - dodają.

Komentarze

Dodaj Komentarz

Twoj adres e-mail nie będzie opublikowany.