post image
Gravity Off z Żor walczy o statuetkę Złotej Kosy, czyli nagrodę główną festiwalu Antyfest 2020 / www.zory.pl

Ponad 350 zespołów z całej Polski przystąpiło do rywalizacji o statuetkę Złotej Kosy, czyli nagrodę główną festiwalu Antyfest 2020, organizowanego już po raz 12. przez stację radiową Antyradio. Celem Antyfestu Antyradia jest promocja mało znanych artystów grających muzykę gitarową, a do konkursu mogą zgłaszać się zespoły grające różne odmiany muzyki rockowej, nie związane z żadną wytwórnią fonograficzną.

Wśród 30 finalistów wybranych przez profesjonalne jury znalazł się żorski zespół Gravity Off. Grupę, wykonującą muzykę wpisującą się stylistycznie pomiędzy zespołami Tides From Nebula a COMA tworzą: wokalista Tomek Stępień, gitarzysta Dariusz Burtan, perkusista Maciej Lesisz, gitarzysta Peter Nogalwica, basista Marcin Bania.

By mieć szansą na nagrodę główną, czyli statuetkę Złotej Kosy, występ na 26. Pol'and'Rock Festival - Najpiękniejszej Domówce Świata i nagranie profesjonalnej płyty w Izabelin Studio zespół potrzebuje głosów swoich fanów. Można je oddawać codziennie do 17 lipca godz. 18 na stronie www.antyradio.pl/Radio/Antyfest-Antyradia-2020

Komentarze

Dodaj Komentarz

Twoj adres e-mail nie będzie opublikowany.