post image
Podejrzanego o kradzież zarejestrowały kamery monitoringu

Ten mężczyzna jest podejrzany o kradzież samochodu z prywatnej posesji w centrum Jastrzębia-Zdroju. Do zdarzenia doszło w nocy z 5/6 października 2020 roku. 

W tym samym dniu, w którym doszło do kradzieży, skradziony pojazd był tankowany na jednej ze stacji paliw w Zebrzydowicach, gdzie wizerunek podejrzewanego mężczyzny został zarejestrowany przez system kamer monitoringu. Mężczyzna na prawej ręce, na wysokości łokcia, posiada najprawdopodobniej tatuaż widoczny na zdjęciu.

Skradziony samochód został odnaleziony. Nadal jednak nie ustalono tożsamości podejrzewanego mężczyzny, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Osoby mogące rozpoznać podejrzewanego lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 85 542 00, Wydziałem Kryminalnym: osobiście, mailowo: kryminalny@jastrzebie.ka.policja.gov.pl, telefonicznie: 47 85 542 86 lub na numer alarmowy 112.
Policja gwarantuje anonimowość.
 

Komentarze

Dodaj Komentarz