post image
Materiały prasowe Macie czas na zapisanie się do 13 grudnia

Tegoroczna edycja online to szansa, by skupić wokół siebie większe grono publiczności i zaprezentować swój nieprzeciętny talent światu. 

– Liczymy na to, że podobnie jak w zeszłym roku, wydarzenie to spotka się z dużym zainteresowaniem i będziemy mieli okazję odkryć nowe talenty – mówią organizatorzy.

Jak wziąć udział w festiwalu? To proste. Wystarczy zarejestrować swój występ w dowolnym repertuarze (z podkładem muzycznym, akompaniamentem lub a capella) i przesłać je do WCK wraz z kartą zgłoszeniową do 13 grudnia. Wszystkie nagrania wideo zostaną opublikowane na dedykowanym imprezie wydarzeniu na facebooku WCK i kanale YouTube.

Jury przyzna nagrody dla laureatów trzech pierwszych miejsc w kategoriach: klasy I-IV, V-VIII, szkoły ponadpodstawowe oraz dorośli z terenu Wodzisławia Śląskiego. Punktowane będą nie tylko umiejętności wokalne, ale także ogólny wyraz artystyczny.

Organizatorem Idola jest Wodzisławskie Centrum Kultury i Danuta Olejniczak-Paterek, pomysłodawczyni zeszłorocznej edycji zorganizowanej w ramach ogłoszonego przez WCK konkursu „Inicjatywy lokalne z WCK”. 

Wszelkich informacji na temat przedsięwzięcia udziela Dział Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55). 

Komentarze

Dodaj Komentarz

Twoj adres e-mail nie będzie opublikowany.