Arc Adam Giza Rybniczanin Adam Giza zaproponował szczepienie na wizji Andrzejowi Dudzie, Mateuszowi Morawieckiemu oraz innym ważnym osobom w państwie
Arc Adam Giza Rybniczanin Adam Giza zaproponował szczepienie na wizji Andrzejowi Dudzie, Mateuszowi Morawieckiemu oraz innym ważnym osobom w państwie

Andrzej Duda, Mateusz Morawiecki i niektórzy ministrowie deklarują, że zaszczepią się przeciwko covidovi. Prowadzący program „Walka z koronawirusem” w TVP rybniczanin Adam Giza zaprosił najważniejszych ludzi w państwie do przyjęcia szczepionki na antenie.  
 

Grono antyszczepionkowców rośnie w siłę. W Internecie pojawiają się informacje o rzekomych i prawdziwych skutkach ubocznych przyjęcia preparatu u niektórych osób. Eksperci obalają mity i tłumaczą, że dobrodziejstwo szczepień jest dużo większe niż pojedyncze przypadki wysypki na skórze. 

Dziennikarz TVP z Rybnika Adam Giza zapowiedział, że się zaszczepi. Mało tego, zaproponował najważniejszym osobom w państwie, żeby zrobiły to samo... na antenie jego programu „Walka z koronawirusem”. Zaproszenie otrzymali Andrzej Duda, Mateusz Morawiecki, minister zdrowia Adam Niedzielski oraz inni politycy. 

„SARS COV2 przed kamerami?! Jak w CNN!” - napisał na Facebooku dziennikarz. 

- Profesor Andrzej Horban twierdzi, że szczepienie przed kamerami, czołowych polityków to dobry przykład dla wszystkich! Tylko czy przyjmą zaproszenie? Ja jestem w pełni za szczepieniem. Osobiście zaszczepię się w pierwszym możliwym terminie – zaznacza pan Adam. 

Pomysł pochwalił również profesor Jarosław Fedorowski, prezes Polskiej Federacji Szpitali 

Zaproszenie przyjął już wiceminister zdrowia Waldemar Kraska, wie o nim rzecznik prasowy resortu, Wojciech Andrusiewicz 

Komentarze

Dodaj komentarz