post image
Dominik Gajda. / To jeden z ostatnich takich widoków w rybnickim klubie. W weekend zawitają tu goście.

W piątek 22 stycznia, po wielu miesiącach od pełnego zamknięcia lokalu, otwarta zostanie rybnicka dyskoteka Face 2 Face. Jak zapewniają właściciele klubu, wszystko ma odbywać się bezpiecznie dla gości, zarówno pod względem prawnym jak i zdrowotnym. 

- Wszystkich naszych dotychczasowych klientów zapraszamy na budowanie struktur partii Strajk Przedsiębiorców. Podczas wizyty w naszym klubie, wymagane będzie jedynie wypełnienie zgłoszeniowe - informują właściciele lokalu.

Pomysł ten spodobał się wielu rybniczanom, którzy już zapowiedzieli, że piątkowy i sobotni wieczór spędzą właśnie w tym miejscu. Przeczytaj także: Lockdown trwa. Dyskoteka planuje otwarcie.

Do pełnego otwarcia lokalu przygotowują się także właściciele kawiarni Sweet Home Silesia z Rybnika, których nie przestraszyła wizyta sanepidu. W ubiegły piątek 15 stycznia, do lokalu zawitał przedstawiciel sanepidu, w eskorcie policji. Nie trudno domyśleć się, że ma to związek z informacją umieszczoną w mediach społecznościowych, która dotyczyła pomysłu otwarcia lokalu dla gości. Nie obyło się także bez kary pieniężnej.

- Dostaliśmy mandat w wysokości 200 zł, za nieprawidłowości związane z nieporządkiem w pomieszczeniu socjalnym. Codziennie odwiedza nas także policja. Są to raczej wizyty weryfikacyjne, podczas których policjanci rozmawiają z pracownikami - mówi nam Tomasz Nowak, właściciel kawiarni.

Mimo to, właściciele lokalu nie rezygnują z pomysłu pełnego otwarcia. 

- Jeśli nadal będą takie obostrzenia to na pewno otworzymy. Przygotowujemy się do tego cały czas - dodaje rozmówca.

Do otwarcia swoich biznesów przymierza się coraz większa liczba przedsiębiorców, z całej Polski.

Komentarze

  • Rif88 ŚlônskW Rybniku to nima piyrszo dyskoteka. W Nysie już je downo otwarto. Chyba że mocie na myśli Województwo Ślônski, a niecały Ślônsk to sprecyzujcie.

Dodaj Komentarz

Twoj adres e-mail nie będzie opublikowany.