Robert Lewandowski / Archiwum.
Robert Lewandowski / Archiwum.

- Ze szczytu hałdy w Czerwionce powiewała śląska flaga. Zamieścili ją tam w zeszłym roku młodzi mieszkańcy gminy, pasjonaci Śląska. Niestety w zeszłym tygodniu flaga zniknęła, a maszt, na którym się znajdowała – został wygięty - informuje na Facebooku'u Łukasz Kohut.

Europoseł Łukasz Kohut zaoferował wsparcie i nagłośnienie zbiórki.

- W niedzielę wybrałem się wspólnie z inicjatormi na szczyt hołdy, żeby to zobaczyć na własne oczy. Z mojej strony obiecuję wsparcie i nagłośnienie przyszłej zbiórki na nową flagę i maszt. Dam Wam znać jak tylko rozpoczniemy działania w tej sprawie - dodał europoseł. 

O sprawie informowaliśmy 17 stycznia: Komu przeszkadzała śląska flaga? 

Komentarze

  • Ada Brawo! 27 stycznia 2021 17:15Brawo Panie Łukaszu! Tak właśnie powinien działać poseł z regionu. Dzięki temu zyskuje też Pan nowych wyborców!!
  • Łukasz Kohut @greg 27 stycznia 2021 16:44Już tłumaczę. Rozmawiałem z inicjatorami. Lepiej zrobić zbiórkę, żeby włączyć w sprawę jak najwięcej ludzi. Ja ze swojej strony dołożę ile tylko będzie potrzeba. Pozdrawiam!
  • greg flaga 27 stycznia 2021 16:05a nie stać Pana by samemu to załatwić? trzeba zbiórki? do dziś byłem z Panem ale już nie

Dodaj komentarz