championshockeyleague.com
championshockeyleague.com

Niespełna miesiąc temu, JKH GKS Jastrzębie po raz pierwszy w historii zdobyło tytuł Mistrza Polski. Na dodatek, hokeiści z Jastrzębia zwyciężyli także w rywalizacji o Puchar i Superpuchar Polski. To był rewelacyjny sezon w ich wykonaniu. Po zakończeniu sezonu z Mistrzowskim zespołem pożegnał się Zackary Phillips, który przeszedł do Re-Plast Unii Oświęcim. Następnie umowę z GKS Tychy podpisali Kamil Wróbel i Jakub Michałowski. Na listę odchodzących wpisał się także Jirzi Klimiczek, z którym jak poinformował sam klub, umowa nie będzie kontynuowana.

30 kwietnia, działacze Hokejowej Ligi Mistrzów podali ostateczną datę losowań fazy grupowej 2021/2022, w której nasz kraj będzie reprezentować właśnie ekipa z Jastrzębia. Losowanie odbędzie się 19 maja o godz. 18:00 i będzie transmitowane na żywo na wszystkich platformach cyfrowych CHL. 

Poznaliśmy także terminy rozgrywek fazy grupowej: 2-5 września, 9-12 września, 5-6 października, 12-13 października. Z piątego koszyka, 8 drużyn rozlosowanych będzie w 2 grupy po 4 drużyny. W tych ośmiu drużynach oprócz JKH będą także: HC Bolzano, Rouen Dragons, Red Bull Salzburg, Rungsted Seier Capital, KAC Klagenfurt, Frisk Asker oraz Donbass Donieck.

Komentarze

Dodaj komentarz