Źródło: GKS Jastrzębie.
Źródło: GKS Jastrzębie.

W nowym sezonie jastrzębianie będą występować w koszulkach w stylu retro z tkanym wzorem w pionowe paski i dekoltem w szpic. Kołnierzyk oraz rękawy wykończone zostały dwukolorowymi ściągaczami, które zapewnią wygodne dopasowanie.

- Na froncie koszulek po jej prawej stronie, na wysokości klatki piersiowej, znajdzie się logo miasta Jastrzębie-Zdrój, a nieco wyżej znak firmy Joma. Po prawej stronie, na wysokości logo naszego miasta, pojawi się żakardowy herb klubu, nawiązujący do obchodów 60-lecia GKS-u Jastrzębie, a na samym środku, tak jak to było dotychczas, logo sponsora tytularnego ligi, firmy Fortuna. Poniżej, w centralnym miejscu koszulki, znajdować się będzie logo partnera strategicznego GKS-u Jastrzębie, czyli Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Prawy rękawek zarezerwowany został na logo Fortuna 1 Ligi. Z kolei logo Fundacji Familia, które do tej pory znajdowało się na tylnej części koszulki, pod numerem, pojawi się na przedniej części spodenek - informuje klub.

GKS Jastrzębie informuje ponadto, że rozpoczęły się zapisy na personalizowane koszulki. Szczegóły w Sklepie Kibica „Górnicza Wiara”, znajdującym się w Pasażu Podziemnym naprzeciwko Galerii Jastrzębie.

 

Źródło: GKS Jastrzębie.

Komentarze

Dodaj komentarz