post image
Materiały prasowe

Do grona najemców gastronomicznych Galerii Wiślanka dołączył lokal Pyszne na wagę. Tym samym oferta kulinarna centrum handlowego powiększyła się o miejsce serwujące najpopularniejsze polskie potrawy. 


Pyszne na wagę prowadzi sprzedaż w bardzo lubianej przez klientów formie samodzielnego doboru elementów swoich dań, które sprzedawane są w ujednoliconej cenie za 100 g. Goście Galerii Wiślanka mają do wyboru urozmaicone menu przygotowane codziennie na miejscu wyłącznie ze świeżych, najwyższej jakości produktów.


– Nasz lokal szczególnie przypadnie do gustu klientom, którzy poszukują smaków rodzimej kuchni. Priorytetem dla naszej restauracji jest przygotowywanie każdego dnia nowych potraw tylko ze świeżych składników oraz z uwzględnieniem warzyw i owoców sezonowych pochodzących od polskich dostawców – mówi Krzysztof Czerwiński, właściciel restauracji Pyszne na wagę. 


– Zależy nam na tym, aby menu było wszechstronne, dlatego poza lubianym przez wszystkich tradycyjnym schabowym, kotletem drobiowym, żeberkami czy karkówką, w naszej karcie znajdują się pierogi, gołąbki, kluski śląskie czy nieco zapomniane kluski ciemne. Pyszne na wagę zapewnia także szeroki wybór dań rybnych przygotowanych na bazie dorsza, łososia czy miruny. Klienci mogą dobrać do nich różnego typu dodatki, surówki i sałatki  – dodaje. 


Restauracja poza daniami mięsnymi posiada także szeroki wybór menu przygotowanego z myślą o wegetarianach i weganach.   
Pyszne na wagę to kolejny najemca, który w ostatnim czasie dołączył do portfolio Galerii Wiślanka. W maju w żorskim centrum handlowym otwarto w nowych konceptach także salon New Yorker oraz perfumerię Douglas.    


 

Komentarze

  • Ewa WiślankaTo znaczy, że galeria się rozwija, ciągle nowi najemcy, bardzo dobra informacja. Życzę im jak najlepiej
  • malgośka SUPER!!JA IM MOCNO KIBICUJE, SUPER MIEJSCE!

Dodaj komentarz