Dominik Gajda  Młodzi uczestnicy zapoznają się z bajkami, a zajęcia poprowadzą wolontariusze
Dominik Gajda Młodzi uczestnicy zapoznają się z bajkami, a zajęcia poprowadzą wolontariusze

Warsztaty dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, będące częścią projektu „Żory w świecie bajek”. Spotkania odbędą się 26 i 30 sierpnia w godz.10:00 – 12:00 w gmachu przy ul. Rybnickiej 6-8. Młodzi uczestnicy zapoznają się z bajkami, a zajęcia poprowadzą wolontariusze.

Dotychczas z zajęć skorzystało już ponad 150 placówek w kraju, a wzięło w nich udział niemal 12 tysięcy dzieci. Będzie konkurs z nagrodami - książki oraz audio. Udział jest bezpłatny! Na zajęcia obowiązują zapisy mailowo na adres informacja@mbpzory.pl lub telefonicznie pod nr tel. 324343197, 324344584 albo w Informacji MBP. Projekt współfinansuje miasto.

„W świecie bajek” zainicjowała grupa młodzieży z I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Karola Miarki. Projekt stworzyli: Klaudia Pieczka, Natalia Łobos, Jakub Czimalla, Natalia Pastuszka, Patrycja Morcinek, Monika Orszulik, Zuzanna Janduda, Dorota Niechoj oraz Wiktor Trzecina. Choć pomysł wyszedł od uczniów „Miarki”, to warto podkreślić, że w jego realizację zaangażowali się także ich znajomi z innych szkół.

MBP Żory

Komentarze

Dodaj komentarz